Získali jsme ocenění EKOFARMA

Naše farma se nachází na jihu Čech, na Třeboňsku, jen 2,5 km od historické Třeboně. Část hospodaření probíhá v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Pezion je ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, větší počty osob např. firemní kolektivy. Naše návštěvníci se mohou v průběhu svého pobytu zapojit do zemědělských prací a péči o zvířata.

V roce 2011 jsme získali ocenění EKOFARMA

Zabýváme se výhradně chovem skotu a ošetřováním trvale travnatých porostů.

Ekofarma Mlýnský Dvůr

Ekofarma Václav Smolík - Mlýnský Dvůr

Farma se skládá ze dvou subjektů z niž první se nachází v Branné 56, Obora. Zde se také nachází sídlo firmy a věnujeme se zde chovu ovcí. Odtud řídíme celý běh firmy. Druhá část se nachází poblíž obce Majdalena a zde se věnujeme chovu skotu. V každé z těchto částí se nachází několik hospodářských budov např. stáje, sklady sena a senáží, dílny a také administrativní objekty.

V zemědělství podnikáme od roku 1992, kdy jsme získali v restituci zpět 18 hektarů půdy. V dalších letech jsme dokupovali a brali jsme si do nájmu další hektary. K dnešnímu dni obhospodařujeme více než 207 hektarů půdy.

Celá naše činnost je ekologická a kontrolovaná společností KEZ o.p.s

Již čtvrtým rokem vlastníme certifikát BIO na naše produkty, a to jsou: seno, senáž, skot, ovce.

U nás se prolínají tři druhy podnikání. Zemědělství a ubytování. Našim návštěvníkům nabízíme optimální podmínky pro agroturistiku.

Přímo na farmě vyrábíme a prodáváme ekologické topivo v podobě rostlinných briket ze sena a slámy s výhřevností jako hnědé uhlí za bezkonkurenční cenu pouze 260 Kč / 100kg.

Naše ocenění >>


Dovolená 2019 - akce v Třeboni

Dovolená 2019 - akce v Třeboni

Plánujete si dovolenou na rok 2019? Prohlédněte si plánované akce v Třeboni a vyberte si třeba podle termínů některé z nich. Těšit se můžete na tradiční akce, jejichž termíny jsou známe, ale i na nové akce.

více

Kulturní akce ČERVENEC 2019

Kulturní akce ČERVENEC 2019

Měsíc červenec Vás přiláká nabídkou opravdu pestrých akcí, které otevírají léto v Třeboni. V letošním roce doporučujeme navštívit Třeboňský divadelní festival a koncert kapely Olympic.

více

Kulturní akce v Třeboni - SRPEN 2019

Kulturní akce v Třeboni - SRPEN 2019

Srpen je opět nabitý akcemi. Zveme Vás do Třeboně na tradiční akce jako je Lázeňská Třeboň Myslivecká Třeboň a Čochtanova Třeboň. V polovině měsíce pak zavítá na nádvoří pivovaru Regent kapela Čechomor se svými hosty.

více

AKCE PRO DĚTI - Čochtanova Třeboň 9. až 11. srpna 2019

AKCE PRO DĚTI - Čochtanova Třeboň 9. až 11. srpna 2019

...a nejen pro ně! Tato akce je věnovaná dětem a nejen těm, ale i rodičům a dospělým. Především připomínají postavu Werichova slavného vodníka Čochtana, ze hry Divotvorný hrnec do Zlaté stoky, okres Třeboň.

více

VIDEO z penzionu

VIDEO z penzionu

Projděte se penzionem během krátké chvíle, prohlédněte si video

více

Penzion na Facebooku!

Penzion na Facebooku!

Podělte se o fotografie z Vaší dovolené v penzionu Mlýnský Dvůr.

více

Opékání selete či jehněte na rožni

Jedinečnou příležitost a skvělý gurmánský zážitek nabízíme pro hosty našeho penzionu.

více

Ubytování na farmě

Ubytování na farmě

V průběhu Vašeho pobytu se můžete zapojit do zemědělských prací a péči o zvířata.

více
Ubytování TřeboňMlýnský DvůrinformaceceníkKontaktslužby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím