Ubytování Třeboň Mlýnský Dvůr

 

Přijeďte si užít klid a pohodu do přírody,
odpočiňte si od současného shonu a stresu.


U nás budete spokojení, ubytování najdete na farmě v Třeboni.

Farma a penzion Mlýnský dvůr

ubytování Třeboň Mlýnský DvůrPenzion a biofarmu „Mlýnský dvůr“ najdete na nejvyhledávanější cyklistické stezce na Třeboňsku, jen 2,4 km od historického centra města Třeboň. Celá farma je obklopena řadou rybníků, lesů, jihočeských luk a proslulou oborou s koňmi.

V těsném okolí ubytování vede nejznámější cyklostezka Okolo Třeboně, 150 m od farmy se rozprostírá Opatovický rybník a sportovní centrum Doubí.

Nabízíme ubytování s možností snídaní, které lze přiobjednat na místě.

Penzion má ve svém okolí pastviny a louky, na kterých se pase spousta koní a ovcí, což umožňuje vaše zapojení do agroturistiky. Naše farma získala několikrát ocenění v soutěži FARMA ROKU.

 

Ubytování na farmě je v provozu po celý rokpenzion Třeboň video vizitka

U nás najdete ubytování po celý rok, situované do tří až čtyřlůžkových pokojích nebo apartmánů až pro šest osob. Ubytování u nás najdou i páry nebo jednotlivci.
Více informací a fotogalerie >>

 

 

 

Vyberte si apartmán v loveckém stylu...

Ubytování Třeboň v apartmánechTento typ ubytování je velmi oblíbený rodinami s dětmi nebo skupinkami přátel. Apartmány jsou vybavené ve farmářském a loveckém stylu. Některé mají kuchyňku, kde si můžete uvařit. Vybírat můžete ze tří různých apartmánů.
Více informací o apartmánech >>

 

Další služby penzionu

  • uzamykatelná úschovna kol pod střechou
  • parkování před penzionem
  • internetové připojení WiFi
  • rybaření v rybníčku přímo za penzionem
  • v blízkosti se nachází sportovní areál Doubí (cca 400m): volejbal, fotbal a další možnosti
  • dětské prolézačky a houpačka
  • pronajmout si můžete i společenskou místnost, kapacita až 50 míst

 

Město Třeboňubytování Třeboň, Třeboňsko

V letních měsících je Třeboň vyhledávaná cykloturisty a turisty všech věkových skupin. Třeboňsko je ideálním místem pro dovolenou mladých rodin s dětmi - ty u nás najdou rodinné zázemí. Na podzim se z okolí stává vyhledávaná houbařská oblast. Spousta rybníčků a hrází je přímo stvořená pro ideální podmínky k růstu hub.

Do centra Třeboně je to jen 2 km od ubytování, pohodlně se dostanete pěšky či na kole po hrázích rybníků Opatovický a Svět. Autem po silnici jste v Třeboni za pár minut.

V průběhu roku se v centru Třeboně konají zajímavé akce v podobě trhů, hudebních a divadelních festivalů, koncertů a sportovních událostí. Využít můžete lázeňské služby v podobě odpoledních procedur.

Nedaleko našeho ubytování se také nachází množství kulturních památek, jednou z nich je například Schwarzenberská hrobka.

Další důležité potřeby

  • supermarkety Penny, Kaufland a Terno - 3,5 km
  • centrum města - 2 km (lékárna, obchody, restaurace, divadlo, kino)
  • osada a sportovní centrum Doubí - 150 m - koupání, sauna, fitness, půjčovna šlapadel a lodiček

 

Z historie Mlýnského Dvora

Historický Mlýnský dvůr pamatuje již založení Opatovického rybníka. Nově zde byly vztyčeny tři "menhiry" se znaky Rožmberků, Švamberků a Schwarzenberků, historických majitelů Třeboňského panství a kamenný symbol naší farmy. V 90. letech jsme farmu koupili a vytvořili zde stylové ubytování a restauraci.

svatba Třeboň, svatba jižní Čechy

 

Chcete se dozvědět víc?

 

Dovolená 2019 - akce v Třeboni

Plánujete si dovolenou na rok 2019? Prohlédněte si plánované akce v Třeboni a vyberte si třeba podle termínů některé z nich. Těšit se můžete na tradiční akce, jejichž termíny jsou známe, ale i na nové akce.více

Kulturní akce v Třeboni - SRPEN 2019

Srpen je opět nabitý akcemi. Zveme Vás do Třeboně na tradiční akce jako je Lázeňská Třeboň Myslivecká Třeboň a Čochtanova Třeboň. V polovině měsíce pak zavítá na nádvoří pivovaru Regent kapela Čechomor se svými hosty.více

VIDEO z penzionu

Projděte se penzionem během krátké chvíle, prohlédněte si videovíce

Opékání selete či jehněte na rožni

Jedinečnou příležitost a skvělý gurmánský zážitek nabízíme pro hosty našeho penzionu. více

Ubytování na farmě

V průběhu Vašeho pobytu se můžete zapojit do zemědělských prací a péči o zvířata.více
Mlýnský Dvůr
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím