ubytování Třeboň Mlýnský Dvůr

Získali jsme ocenění EKOFARMA

Naše farma se nachází na jihu Čech, na Třeboňsku, jen 2,5 km od historické Třeboně. Část hospodaření probíhá v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Pezion je ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, větší počty osob např. firemní kolektivy. Naše návštěvníci se mohou v průběhu svého pobytu zapojit do zemědělských prací a péči o zvířata.

V roce 2011 jsme získali ocenění EKOFARMA

Zabýváme se výhradně chovem skotu a ošetřováním trvale travnatých porostů.

Ekofarma Mlýnský Dvůr

Ekofarma Václav Smolík - Mlýnský Dvůr

Farma se skládá ze dvou subjektů z niž první se nachází v Branné 56, Obora. Zde se také nachází sídlo firmy a věnujeme se zde chovu ovcí. Odtud řídíme celý běh firmy. Druhá část se nachází poblíž obce Majdalena a zde se věnujeme chovu skotu. V každé z těchto částí se nachází několik hospodářských budov např. stáje, sklady sena a senáží, dílny a také administrativní objekty.

V zemědělství podnikáme od roku 1992, kdy jsme získali v restituci zpět 18 hektarů půdy. V dalších letech jsme dokupovali a brali jsme si do nájmu další hektary. K dnešnímu dni obhospodařujeme více než 207 hektarů půdy.

Celá naše činnost je ekologická a kontrolovaná společností KEZ o.p.s

Již čtvrtým rokem vlastníme certifikát BIO na naše produkty, a to jsou: seno, senáž, skot, ovce.

U nás se prolínají tři druhy podnikání. Zemědělství a ubytování. Našim návštěvníkům nabízíme optimální podmínky pro agroturistiku.

Přímo na farmě vyrábíme a prodáváme ekologické topivo v podobě rostlinných briket ze sena a slámy s výhřevností jako hnědé uhlí za bezkonkurenční cenu pouze 260 Kč / 100kg.

Naše ocenění >>


Kontakty

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout