Ubytování Třeboň

K dovolené patří zábava, proto pro Vás neustále aktualizujeme novinky z kultury konané v Třeboni a okolí.

Město Třeboň pořádá v průběhu roku spoustu kulturních akcí, divadel, koncertů, festivalů a dalších zážitků. Především v letních měsích to v Třeboni žije. Kdykoliv se sem v průběhu týdne vydáte, vždy tu narazíte na nějakou zajímavost nebo třeba vystoupení různých umělců a zpěváků na náměstí, uprostřed dne.

Přejeme Vám pěknou zábavu!

25. května 2024 - Otevírání lázeňské sezony v Třeboni

25. května 2024 - Otevírání lázeňské sezony v Třeboni

Otevírání lázeňské sezony patří v Třeboni již k tradičním akcím. Letošní slavnostní otevření proběhne v sobotu 25. května 2024. Celý den je vstup na všechny kulturní akce v programu ZDARMA.

více
Kulturní akce 2024 - přijeďte se do Třeboně bavit

Kulturní akce 2024 - přijeďte se do Třeboně bavit

Plánujete si dovolenou na rok 2024?
Prohlédněte si plánované akce v Třeboni a vyberte si třeba podle termínů některé z nich. Těšit se můžete na tradiční akce, jejichž termíny jsou známé.

Ubytování najdete v našem penzionu Mlýnský dvůr, nedaleko centra města.

více
Festival Okolo Třeboně 2024

Festival Okolo Třeboně 2024

Festival Okolo Třeboně je multižánrový hudební festival, který se kona kde jinde než v jihočeské Třeboni. Dále pak pokračuje koncerty: Zpátky do Třeboně, Léto v Třeboni a Klasika na jihu.

více
Třeboňská nocturna 2024

Třeboňská nocturna 2024

Mezinárodního hudebního festivalu MHF Třeboňská nocturna se chystá opět v Třeboni. Těšit se můžete na přední české umělce a na nevšední zážitky. Nocturna dále pokračují i v zimních měsících. Přijeďte si vychutat některý z koncertů vážné hudby, náš penzion je otevřený po celý rok.

více
Výlovy rybníků na Třeboňsku

Výlovy rybníků na Třeboňsku

Aktuálně nejsou stanovené termíny výlovů rybníků. Ty budou zveřejněny v polovině září, dle aktuální zdravotní situace v ČR.

více

Kontakty

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout